Yasal Uyarı

 

Web sitemiz, müvekkillerimize ve kamuya genel bilgi sağlamak amacıyla, Avukatlık Kanunu'na, Avukatlık Meslek Kuralları’na ve ilgili mevzuata uygun olarak hazırlanmıştır. Reklam amacı gütmediği gibi içeriğinde reklam unsuru da barındırmamaktadır.

Web sitemizdeki bilgiler, makaleler, yayınlar ve sair içerik, Yurtman&Kara Hukuk Bürosu avukatlarından herhangi birisinin hukuki tavsiyesi değildir, avukatların hukuki görüşleri olarak algılanmamalıdır. Sitedeki bilgiler, yayınlar, çalışma ve makeleler, konuları hakkında son ve güncel değişiklikleri içermeyebilir veya son durumu yansıtmayabilir, doğru, eksiksiz ve güncel olmayabilir. Bu nedenle web sitesindeki bilgiler esas alınarak, bu yayınlara güvenilerek kesinlikle işlem yapılmamalı, profesyonel hukuki yardım alınmalıdır. Web sitesi içeriğindeki bilgi, açıklama ve içeriğin doğrudan veya dolaylı olarak, tamamen veya kısmen kullanılması suretiyle yapılan veya bunlara güvenilerek yapılan işlemlerden doğacak zararlardan Yurtman & Kara Hukuk Bürosu avukatları hiçbir surette sorumlu değildir.  

Web sitesini ziyaret etmek veya site yöneticisine veya avukatlardan herhangi birine elektronik posta göndermek veya onlardan elektronik posta almak, avukat müvekkil (vekalet) ilişkisi meydana getirmez, bu amaçla yorumlanamaz.

Yurtman&Kara Hukuk Bürosunun, web sitesinde yer alan linkler ve bu sitelerin içeriklerinden dolayı hiçbir sorumluluğu yoktur.

Web sitesindeki, Yurtman &Kara Hukuk Bürosunun logosu, yazılı ve görsel içerik, yayınlar, makaleler, yazılar ve diğer tüm içeriğin telif hakları Yurtman&Kara Hukuk Bürosu’na aittir. Web sitesi veya sayılan içeriğin tamamen veya kısmen yazılı yada görsel olarak kullanılması, kopyalanması, bilgisayara indirilmesi, çoğaltılması, herhangi bir yerde yayınlanması yasaktır. Aksi hal, telif hakkının ihlali teşkil eder ve sorumluluk doğurur. 

Web sitesinin ziyaret edilmiş olması ile 'Yasal Uyarı' da belirtilen hususlar kabul edilmiş sayılır.